Již tuto neděli (28.4.2019) se koná 6. ročník Třebovické pouti. Začínáme v kostele sv. Jiří při bohoslužbě, kterou od 11 hodin celebruje ThLic. Vladislav Brokeš. Při bohoslužbě bude posvěcen nový obětní stůl, ambon k předčítání Božího slova, svícen na paškál a půltík pod misál. Tento soubor v celkové ceně 36.713,- Kč zhotovila firma Chrámový atelier Jan Mach ve spolupráci s truhlářem panem Regnerem – oba z Červeného Kostelce.

Mši svatou nás bude doprovázet skupina mladých nadšených zpěváků z České Třebové, kteří dodají bohoslužbě slavnostní ráz. Mohli jsme se s nimi setkat již při jiných příležitostech a těšíme se, že tato nová scholička nám bude rozdávat radost i při dalších akcích. Děkujeme jim za jejich elán i čas.

Další poděkování patří panu Petru Horáčkovi, který zajištuje nové ozvučení kostela. Náklady na toto ozvučení budou 46.000,- Kč.

Neutíkejte ihned po bohoslužbě a určitě se pojďte s námi občerstvit a shlédnout bohatý program v sále Kulturního domu. Podrobnosti naleznete na plakátku v sekci Zveme Vás.

MKu