Vážení přátelé,
záměr našeho spolku Pro Semanín s dalším otevíráním našeho kostela veřejnosti byl v grantové soutěži Tesca vybrán mezi třemi obdarovanými. 10 tisíc Kč již tedy máme přislíbeno. Soutěž pokračuje tak, že se na prodejnách Tesca v České Třebové a v Poličce hlasuje žetony obdrženými za nákup mezi vybranými záměry, přičemž první z nich vyhraje 30 tisíc Kč, druhý 16 a třetí zůstane na oněch 10-ti. Náš záměr soutěží s Klauniádou pro seniory a s projektem pro děti. Takové sociální projekty pochopitelně snadněji vzbudí zájem, než skleněný průhled do venkovského kostela. My jsme však účastí v soutěži chtěli zviditelnit i jiný typ záměru, který kultivuje prostředí a zve návštěvníky k přemýšlení nad svou poutí světem a nad tím, co tento stvořený svět přesahuje. Prosíme vás proto v prodejnách Tesco v Č.T. a v Poličce o podporu hlasováním a to dle platných pravidel opakovaně při každém nákupu v období od 21.1. až do 18.2. 2019. Naší kostelní expozicí vás rádi provedeme.
D. Smyčka